MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 7618469
nr 761 8469
Karmstol
rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:18:07
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr